SADDLE BAG HARLEY STYLE 3 BUCKLE PLAIN
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Built around our new ladies’ fit profile, the Ava is extremely comfortable, highly ergonomic and a unique mid-cut.
The jacket is a great option for both sports and touring bikes and available in both full and mesh versions.
Its subtle styling and ergonomics make this a fantastic all year round textile jacket.
(RSTAVALADIESBLACK)
| SKU | RSTAVALADIESBLACK |
| Barcode # | RST AVA LADIES CE VENTED JACKET |
| Brand | RST |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Type | Textile Jackets |

Help other Bikers Gear Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BGA Xena WP Ladies Motorcycle Textile Jacket Black
From $159.00
or 4 payments of $39.75 with
Info
BGA Braided Ladies Motorcycle Leather Jacket Black
From $299.00
or 4 payments of $74.75 with
Info
BGA Stone Wash Ladies Kevlar Lined Motorcycle Jean
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
BGA Jazz Lady WP Motorcycle Jacket
From $169.00
or 4 payments of $42.25 with
Info
BGA Jazz Womens WP Motorbike Touring Pants black
From $169.00
or 4 payments of $42.25 with
Info
Motodry Sapphire WP Ladies Motorcycle Textile Jack
From $189.00
or 4 payments of $47.25 with
Info
Nelson Rigg CL-890 Sport Touring Motorcycle Saddle
$189.00
or 4 payments of $47.25 with
Info
Ladies Duffy Ultra Soft Fit Hooded Leather Motorcy
From $349.00
or 4 payments of $87.25 with
Info
BGA Xena WP Ladies Motorcycle Textile Jacket Black
From $159.00
or 4 payments of $39.75 with
Info
Alpinestars Womens T SPS V2 WP Jacket Black White
From $309.00
or 4 payments of $77.25 with
Info
Alpinestars Womens T SPS V2 WP Jacket Black White
From $309.00
or 4 payments of $77.25 with
Info
Motodry Magenta Ladies Motorcycle Textile Jacket B
From $269.00
or 4 payments of $67.25 with
Info
Alpinestars Kira V2 Ladies Motorcycle Textile Jack
From $379.00
or 4 payments of $94.75 with
Info
Alpinestars Womens Eloise V2 Air Motorcycle Jacket
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
Alpinestars Womens Andes Air Drystar Motorcycle Ja
From $449.00
or 4 payments of $112.25 with
Info
Alpinestars Womens Eloise V2 Air Motorcycle Jacket
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
Subscribe to the Bikers Gear Australia mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information