SADDLE BAG HARLEY STYLE 3 BUCKLE PLAIN
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
WIND-DRIVEN
Modeled taking inspiration from the wind, Connor will be able to accompany you to any place you need or want to reach.
Sharp lines, captivating graphics and race-oriented equipment make it the must-have of the season.
The three different shells, an innovative ventilation system, designed inside the wind tunnel, emphasize the rider’s comfort leaving him free to be guided by the wind and fully enjoy the journey.
(CONNORZEUS)
| SKU | CONNORZEUS |
| Barcode # | AIROH CONNOR ZEUS HELMET |
| Brand | AIROH |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Type | Helmets - Airoh |

Help other Bikers Gear Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BGA Chicane Motorcycle Vented Jacket Hi Viz
From $169.00
or 4 payments of $42.25 with
Info
BGA Scorpion Protective Motorcycle Jeans Tent
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
RXT Stone Motorcycle Helmet Matt Patina Black
From $189.00
or 4 payments of $47.25 with
Info
RXT Safari Adventure Modular Helmet Internal Visor
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
Shark Evo Modular Flip Motorcycle Helmet Endless B
From $399.00
or 4 payments of $99.75 with
Info
RST AVA CE WP Ladies Motorcycle Textile Jacket Bla
From $259.00
or 4 payments of $64.75 with
Info
Bell Race Star DLX Xenon Motorcycle Helmet Black K
From $1,249.00
or 4 payments of $312.25 with
Info
Suomy Track-1 E06 Pecco Mugello Replica Helmet
From $559.00
or 4 payments of $139.75 with
Info
KYT R2R Full Face Motorcycle Helmet Matt Black
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
Origine Strada Internal Visor Motorcycle Helmet Ma
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
RXT Stone Retro Motorcycle Helmet Gloss White
From $189.00
or 4 payments of $47.25 with
Info
Biltwell Lane Splitter Motorcycle Helmet Gloss Bla
From $399.00
or 4 payments of $99.75 with
Info
Bell Eliminator Motorcycle Helmet Matt Black
From $549.00
or 4 payments of $137.25 with
Info
Suomy TX Pro Advance Full Face Helmet E06 Red
From $629.00
or 4 payments of $157.25 with
Info
Subscribe to the Bikers Gear Australia mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information