SADDLE BAG HARLEY STYLE 3 BUCKLE PLAIN
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
WIND-DRIVEN
Modelled taking inspiration from the wind, Connor will be able to accompany you to any place you need or want to reach.
Sharp lines, captivating graphics and race-oriented equipment make it the must-have of the season.
The three different shells, an innovative ventilation system, designed inside the wind tunnel, emphasize the rider’s comfort leaving him free to be guided by the wind and fully enjoy the journey.
(CONNOROMEGA)
| SKU | CONNOROMEGA |
| Barcode # | AIROH CONNOR OMEGA HELMET |
| Brand | AIROH |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
| Type | Helmets - Airoh |

Help other Bikers Gear Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BGA Exo Rider Kevlar Lined Protective Motorcycle S
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
RXT A736 Evo Internal Visor Motorcycle Helmet Flur
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
RXT A736 Evo Internal Visor Motorcycle Helmet Grey
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
RXT 909 Modular Flip Motorcycle Helmet Black/Fluro
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
Shark Skwal i3 Rhad Motorcycle Helmet White
From $449.00
or 4 payments of $112.25 with
Info
Kabuto Hikari Truth Japanese Helmet Internal Visor
Now $100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
AGV K3 Decept Matt Motorcycle Helmet XSmall SALE
$200.00
or 4 payments of $50.00 with
Info
RXT A736 Evo Motorcycle Helmet Matte Black
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
LS2 FF808 Stream II Angry Monkey Motorbike Helmet
From $199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Bell Eliminator Motorcycle Helmet Matt Black
From $549.00
or 4 payments of $137.25 with
Info
KYT R2R Concept Motorcycle Helmet Matt Black Yello
From $299.00
or 4 payments of $74.75 with
Info
Bell Lithium MIPS Motorcycle Helmet Matt Black
From $329.00
or 4 payments of $82.25 with
Info
Suomy TX Pro Advance Full Face Helmet E06 Johnson
From $629.00
or 4 payments of $157.25 with
Info
Biltwell Gringo S 2206 Classic Vintage Style Motor
From $379.00
or 4 payments of $94.75 with
Info
Bell Lithium Shear Motorcycle Helmet Grey Blue
From $299.00
or 4 payments of $74.75 with
Info
Subscribe to the Bikers Gear Australia mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information