SADDLE BAG HARLEY STYLE 3 BUCKLE PLAIN
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
And also available in a variety of colors Black, Red, Green, Blue.
Please note these Vest are Made to Order delivery approx 4 weeks
Features:
(BlueSuedeClips)
| SKU | BlueSuedeClips |
| Brand | Bikers Gear Australia |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.630m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

Help other Bikers Gear Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BGA Copper Men's Harley Premium Soft Leather Motor
From $129.00
or 4 payments of $32.25 with
Info
BGA Hunt Leather Motorcycle Vest Black/Red
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
Merlin Edale Waxed Cotton Motorcycle Textile Jacke
From $529.00
or 4 payments of $132.25 with
Info
RST Roadster II WP Motorcycle Leather Boots Brown
From $225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
BGA Rifster Kevlar Flannel Motorcycle Shirts Red
From $189.00
or 4 payments of $47.25 with
Info
BGA Sons of Anarchy Leather Motorcycle Vest Red Cl
Now from $99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Blue
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Suede Leather Motorcycle Ves
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Gree
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Whit
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Full Grain Leather Custom Motorcycle Vest Red
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Gree
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Atlas Leather Motorcycle Vest Black
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Blac
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Full Grain Leather Custom Motorcycle Vest Blue
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Suede Leather Motorcycle Ves
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
Subscribe to the Bikers Gear Australia mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information