SADDLE BAG HARLEY STYLE 3 BUCKLE PLAIN
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
And also available in a variety of colors Black, Blue, Green, White.
Please note these Vest are Made to Order delivery approx 4 weeks
Features:
(CrocRedSuede)
| SKU | CrocRedSuede |
| Brand | Bikers Gear Australia |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.630m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

Help other Bikers Gear Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BGA Voodoo Leather Motorcycle Vest Black
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Atlas Leather Motorcycle Vest Black/Red
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Men's Rider Leather Motorcycle Vest Red/Black
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Sons of Anarchy Leather Motorcycle Vest Red Cl
From $119.00
or 4 payments of $29.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Red
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Crocodile Pattern Suede Leather Motorcycle Ves
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Crocodile Pattern Suede Leather Motorcycle Ves
Now from $100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
BGA Crocodile Pattern Suede Leather Motorcycle Ves
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Brow
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Drako Leather Motorcycle Vest Black/Yellow
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Red
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Full Grain Leather & Suede Leather Motorcycle
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Red
From $249.00
or 4 payments of $62.25 with
Info
BGA Crocodile Pattern Leather Motorcycle Vest Gree
Now from $100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
BGA Atlas Leather Motorcycle Vest Black/Red
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Full Grain Leather & Suede Leather Motorcycle
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
Subscribe to the Bikers Gear Australia mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information