SADDLE BAG HARLEY STYLE 3 BUCKLE PLAIN
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Motorcycle Premium Clips leather vest is made from heavy-duty cowhide premium quality leather. This biker vest is soft and smooth easy to be worn over a jacket.
Features:
(PREMBRAIDCLIPred)
| SKU | PREMBRAIDCLIPred |
| Barcode # | PREMIUM BRAIDED LEATHER MOTORCYCLE CLIP VEST RED |
| Brand | Bikers Gear Australia |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Type | Leather Vests |

Help other Bikers Gear Australia users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BGA Copper Men's Harley Premium Soft Leather Motor
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Copper Men's Harley Premium Soft Leather Motor
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Aero Motorcycle Suede Vest Black/White
From $129.00
or 4 payments of $32.25 with
Info
BGA Exo Rider Kevlar Lined Protective Motorcycle S
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Doxley Leather Motorcycle Vest Black/Red Clear
From $279.00
or 4 payments of $69.75 with
Info
BGA Bruno Men's Biker Premium Leather Clip Motorcy
From $119.00
or 4 payments of $29.75 with
Info
BGA Aero Leather Motorcycle Vest Black/Orange
From $129.00
or 4 payments of $32.25 with
Info
Eleveit Freeride WP Motorcycle Leather Boots Brown
From $99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
BGA Sons of Anarchy Black Leather Motorcycle Vest
From $149.00
or 4 payments of $37.25 with
Info
BGA Revo Classic Lace Leather Motorcycle Vest Blac
From $89.00
or 4 payments of $22.25 with
Info
BGA Aero Leather Motorcycle Vest Black/Red
From $119.00
or 4 payments of $29.75 with
Info
BGA Men's Rider Leather Motorcycle Vest Black
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Men's Rider Leather Motorcycle Vest White/Blac
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Copper Men's Harley Premium Soft Leather Motor
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
BGA Aero Leather Motorcycle Vest Black/Orange
From $129.00
or 4 payments of $32.25 with
Info
BGA Copper Men's Harley Premium Soft Leather Motor
From $139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
Subscribe to the Bikers Gear Australia mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information